SQZ, s.r.o.

Sídlo společnosti

U místní dráhy 939/5

77900 Olomouc – Nová Ulice, CZ

IČO: 25743554

DIČ: CZ25743554

Obchod, poptávky: obchod@sqz.cz

Zapsáno v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 58270. Bankovní spojení: ČSOB, č.ú.: 377916633/0300.

mapa

 

Ústřední laboratoř Olomouc – AZL 1135.1

Pracoviště Olomouc

Adresa:

U místní dráhy 5, 77900 Olomouc

Vedoucí:

Jan Svozil

Telefon:

vedoucí:

+420 723 378 965,
+420 585 426 781

laboratoř:

+420 585 413 774

Fax:

+420 585 426 781

E-mail:

svozil@sqz.cz

Pracoviště Chotýšany

Adresa:

Chotýšany 86, 257 28 Chotýšany

Vedoucí:

Václav Dvořák

Telefon:

vedoucí:

+420 602 239 023

laboratoř:

+420 725 716 667

E-mail:

dvorak@sqz.cz

Semimobilní pracoviště Bratislava

Adresa:

Mlýnské Nivy 68, Bratislava, Slovensko

E-mail:

papaj@sqz.sk, svozil@sqz.cz

 

Ústřední laboratoř Praha – AZL 1135.2

Pracoviště Rohanský ostrov

Adresa:

Rohanský ostrov 1, 180 00 Praha 8

Vedoucí:

Martin Gulej

Telefon:

+420 224 812 153, +420 724 278 026

Fax:

+420 224 812 153

E-mail:

gulej@sqz.cz

Pracoviště Zbraslav

Adresa:

K Výtopně 1226, 156 00 Praha - Zbraslav

Vedoucí:

Milan Slanina

Telefon:

+420 257 921 975, +420 602 168 115

Fax:

+420 257 011 120

E-mail:

zlzbraslav@sqz.cz

Laboratoř měření fyzikálních veličin (VHP Zbraslav) – AL SZÚ A0070101209

Adresa:

K Výtopně 1226, 156 00 Praha – Zbraslav

Odpovědný vedoucí:

Ing. Irena Dušková

Telefon:

+420 257 011 119, +420 607 519 376

E-mail:

duskova@sqz.cz

 

Středisko měření a monitorování kanalizací

Adresa:

U místní dráhy 939/5, 77900 Olomouc – Nová Ulice

Tel./fax:

+420 585 426 781

E-mail:

obchod@sqz.cz

   

Kontaktní osoba:

Vít Urban

Telefon:

+420 702 187 170

E-mail:

urban@sqz.cz

   

Kontaktní osoba:

Jan Svozil

Telefon:

+420 723 378 965

E-mail:

svozil@sqz.cz


 

Ředitel a jednatel:

Ing. Jiří Prokop, MBA

Telefon: +420 602 683 111

E-mail: prokop@sqz.cz

Ekonom:

Ing. Marcela Lehárová

Telefon: +420 602 711 071

E-mail: leharova@sqz.cz

Manažer kvality:

Blanka Holá

Telefon: +420 602 210 033

E-mail: hola@sqz.cz

 

SQZ, s.r.o. – organizační složka Bratislava

Mlýnské Nivy 68, Bratislava, SK

sqz@sqz.sk, www.sqz.sk